Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Telefon
YouTube
Facebook
İnstagram

Orhan Özcan

Finans

Hastaninizde özel sağlık sigorta birimi ile ilgilenen Gonca Hanım, Orhan Sümbül ve sekreteri Vildan Hanıma ortapedi Dr Ahmet Kaptanoglu na ve sekreteri Eda hanıma Dr Hacı Kaplankirana ve sekreteri Ayşe Hanıma her daim gösterdikleri ilgi ve güler yüzleri için tsklr. Böyle çalışanların çoğalması ümidi ile tşklr

Orhan Özcan

Finans

Hastaninizde özel sağlık sigorta birimi ile ilgilenen Gonca Hanım, üroloji sekreteri Vildan Hanım, ortapedi Dr Ahmet Kaptanoglu nün sekreteri Eda hanıma Dr Hacı Kaplankiranin sekreteri Ayşe Hanıma her daim gösterdikleri ilgi ve güler yüzleri için tsklr. Böyle çalışanların çoğalması ümidi ile tşklr

Aslıhan Eğridağ

Bankacılık

Uzman Estetisyen Rabia Hanım’a cilt bakımı ve ölçülü kaş alımı yaptırdım ve çok memnun kaldım. Gerek ilgisi, özverili çalışması, bilgi birikimi açısından olsun çok yardımcı oldu. İlgisi ve alakası çok teşekkür ediyorum.

Ramazan yalçın

Elektrik ustası

Fizik tedavi bölümünde Ökkeş bey ile tedavi görmekteyim tedavilerime Ayşe hanım ile devam ediyorum kendisi o kadar ilgili ki sizlere yazma ihtiyacı duydum. Hiç bu kadar ilgili , cana yakın, sevecen bi doktor ile karşılaşmadım megapark hastanesi Ayşe hanımın sayesinde çevremdeki insanlara önerdiğim bı hastahane oldu. Megapark hastanesine yakışır birisi. Kendisine teşekkür etmenizi temenni ediyorum.

Zeynep Yıldırım

Öğrenci

6 aylık tedavim birkaç gün önce sonlandı hem de çok başarılı bir şekilde. Bu süre boyunca Uzm.Dr.Mehmet Uzun ile birlikte hep iletişim halindeydik. 7/24 telefonu hep açıkti tüm sorularımı detaylıca ve çok ilgili yanıtladı, hem çok ilgili hem de en önemlisi çok güler yüzlü bir doktor kendisi. İlgisinden, alakasından ve hekimliğinden biz çok çok memnun kaldık. Böyle hekimler ile tanışmak ve sorunlarımızın hallolmasi bizi çok mutlu etti tekrardan çok teşekkür ediyoruz. Ve dermatolojide kesinlikle Mehmet Hocayı öneriyoruz.

Melek ****

En zor anımda benimleydiniz, bir melek gibi. ALLAH sizden ebediyen razı olsun. Sizi çok seviyoruz, ömrünüz sağlıklı ve uzun yuvanız mutlu huzurlu olsun insanların size ihtiyaçları var teşekkürler

Osman Na****

Tam 10 yıldır kızımı tedavi ettiriyorum. Bu kadar güleryüzlü ve insancıl bir doktor görmedim. Allah razı olsun. Tedavi niçin on yıl diye düşünen olabilir uzun soluklu bir tedavi süreci yaşıyoruz. 10 yıl önce gittiğimde verdiği moral motivasyon bile herşeye değerdi.

Harun ***

Dün gece teyzemi karın ağrısı şikayeti ile götürdük Güler yüzlü acil Doktoru teyzemi muayene etti ve hızlı bir şekilde işlemlerimizi halletti çok teşekkürler.

Ahmet K***

K.Maraşta gidilebilecek en güvenli özel hastane. Doktorları gerçekten çok ilgili. Genel Cerrahi Uzmanı'na ayrıca teşekkürler.

Sadiye *****

1 yıl önce yaptırdığımız tahlili kaybettik 1 yıl sonra gerek oldu istedik ve ertesi gün arşivden çıkarıp buldular üstelik arayıp haber verdiler gelin alın diye. Gerçekten veri saklama ve bulma konusunda çok iyi. Teşekkür ediyorum.

Selahattin ******

Çoçuk doktoru hocamız sağolsun çok yardımcı oldu ve çoçuğa gereksiz verilen ilaçlar konusunda da gayet dikkatli.